ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER SUNUMLAR REFERANSLAR SERTİFİKALAR HABERLER MAKALELER KVKK Aydınlatma Metni İLETİŞİM BG REHBER E-DERGİ

Hakkımızda

Tetra Bilişim 20 yılı aşkın sektörel tecrübenin ışığında 2015 yılında İstanbul Merkezli olarak kurulan kurumsal kullanıcılara yönelik yenilikçi, dinamik ve proaktif çözümler sunan bir Bilgi Güvenliği Firmasıdır.

Latincede dört anlamına gelen “Tetra” adı dört ana hizmet kalemimiz olan Danışmanlık, Ağ (Network), Deffensive ve Offensive Güvenlik alanlarını temsil eder.

Tetra Bilişim, dünyanın önde gelen birçok güvenlik üreticisi ile iş ortaklığı yapmaktadır.
Bilgi güvenliği çözümlerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak sunar.
Farklı sektörlerde yüzlerce firmaya hizmet sağlarken tamamı ISO 27001 BGYS ve ISO 27701 KVYS Baş Denetçi Sertifikası ve birçoğu ISO 22301 iş sürekliliği Baş Denetçi sertifikası bulunan; bunların yanı sıra tamamı DPO (Data Protection Officer) sertifikasına sahip uzman danışman kadrosuyla; CEH, CISSP, OSCP sertifikasına sahip Bilgi Güvenliği uzmanlarıyla ve tamamı alanında uzman DPO sertifikalı Hukuk Ekibi ile Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin lider bilişim danışmanlık firması olma yolunda ilerleyen Tetra Bilişim birçok alanda müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

 

Vizyon

Her daim bir adım öteyi görerek, yaptığımız her projede gurur duyacağımız işlere imza atmak ve ülkemize, toplumumuza, müşterilerimize yüksek katma değer sağlayarak gelişime liderlik eden bir Bilgi Güvenliği Firması olmak.

 

Misyon

Yalnızca uzmanı olduğumuz Bilgi Güvenliği alanında çalışmayı temel ilke edinerek, her işimizi aynı özen ve titizlik ile yaparken metodolojik bir temele dayandırmayı esas almak.

 

Yönetici Mesajı

Firmamızın vizyonu, misyonu ve değerleri ışığında her zaman müşterilerimizin beklentilerine yönelik verimli ve etkin bir hizmeti sağlayacak düzeyde bilgi ve beceri sahibi olduğuna inancımız tamdır.

20 yılı aşan tecrübemiz ile ağ, güvenlik, teknoloji çözümleri tedariki ve danışmanlık alanında gelebilecek taleplere göre uzmanlaşan birimlerimiz, tüm ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde ve zamanında karşılayabilmemizi sağlamaktadır.

 

Şirket Değerlerimiz

Biz her zaman gelişime dönüşüme ve geleceğe duyduğumuz inanç ile bir adım öteyi görmeyi hedefleriz.

Hem gençliğin önünü açacak fırsatlar sağlar hem de bunu tecrübe ve profesyonelliğe dayandırırız.

Üstlendiğimiz her işimizi aynı özen ve özveri ile severek yaparız.

Bu sayede bitirdiğimiz her işten sonra ardımıza gururla bakarız.

En iyi bildiğimiz iş olan Bilgi Güvenliği dışında başka bir kolda hizmet vermeksizin bulunduğumuz bu alanda en iyi olmayı hedefleriz.

Ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz adına yüksek katma değer sağlamak için var gücümüzle, tüm bilgi birikimimizle ve heves ile çalışırız.